Ορκωμοσία προπτυχιακών φοιτητών

Σας ενημερώνουμε ότι η τελετή ορκωμοσίας Προπτυχιακών Φοιτητών θα πραγματοποιηθεί στις 30 Ιουλίου 2024, στο Αμφιθέατρο Ι-1 του Συνεδριακού και Πολιτιστικού Κέντρου του Παν. Πατρών.

Παρακαλούμε, προκειμένου να λάβετε μέρος στην τελετή ορκωμοσίας, θα πρέπει να εισέλθετε στον σύνδεσμο eservice.upatras.gr για να συμπληρώσετε την «Αίτηση ορκωμοσίας προπτυχιακών φοιτητών» και να επισυνάψετε τα δικαιολογητικά τα οποία αναφέρονται στην αίτηση καθώς και την υπεύθυνη δήλωση που σας αποστέλλουμε, σχετικά με τα μαθήματα της τελευταίας εξεταστικής, το χρονικό διάστημα από 1/07/2024 έως 12/7/2024.

Θα ακολουθήσει νέα ανακοίνωση από τη Γραμματεία σχετικά με τις οδηγίες και την ώρα διεξαγωγής της τελετής ορκωμοσίας.

Υπεύθυνη δήλωση